Serwis odkurzaczy centralnych

Serwis odkurzaczy centralnych to obowiązkowa pozycja w naszej ofercie. W Odkurzacz PHU oferujemy wygodny i niezawodny serwis odkurzaczy firmy Drain Vac i Beam. Szybko i sprawnie naprawiamy instalacje centralnego odkurzania w przemyśle i instalacje centralnego odkurzania w domu. Jakie czynności zapewniamy w ramach serwisu odkurzaczy centralnych?

  • Naprawiamy węże giętkie do odkurzacza centralnego (m.in. naprawa włącznika na uchwycie węża) oraz akcesoria do sprzątania.
  • Wymieniamy zużyte lub uszkodzone podzespoły (np. silniki elektryczne, szczotki do silnika, płytki sterujące).
  • Oczyszczamy lub wymieniamy filtry w odkurzaczach centralnych czy worki jednorazowe.
  • Serwisujemy urządzenia przeznaczone do uzdatniania wody.

Nasze ceny są konkurencyjne i możemy odpowiedzieć na Twoje potrzeby w zakresie serwisu odkurzaczy centralnych. Skontaktuj się z nami – a nasi serwisanci zajmą się awarią. Zapoznaj się też z naszą usługą uzdatniania wody!

 

Worki do odkurzaczy centralnych

Worki do odkurzaczy centralnych są wykonane z kilku warstw materiału, więc cechują się niezwykłą wytrzymałością i nie rozrywają się tak szybko nawet przy dużym napełnieniu. Ogromną zaletą tych worków jest ich duża pojemność. Niektóre z nich wyposażone są w gumowy kołnierz, który zapobiega wydostaniu się zawartości na zewnątrz. Mogą też zwiększyć okres eksploatacji odkurzacza centralnego o 20 proc.
Masz więcej pytań? Zadzwoń!

 

youtube logo
instagram logo
pinterest logo
goldenline logo
allegro logo
linkedin logo